Sinds 1904

Tijdreis 118 jaar Meester Molenmakers

We zijn al meer dan een eeuw actief in de molenbouw. Van een regionaal actieve eenmanszaak zijn we uitgegroeid tot een internationaal opererend en innovatief bedrijf met bijna 30 werknemers. Een ambitieus bedrijf met de traditie en degelijkheid van een familiebedrijf.

1904

In 1904 richt molenmaker Hendrik ten Have het bedrijf op in Aalten. Kort daarna gaat hij met zijn broer Gerrit samen werken.

1914

Gerrit ten Have (geboren Aalten 11-07-1886) verhuist naar Vorden en start daar zijn eigen molenmakerij. Vanaf dan zijn er 2 molenmakerijen Ten Have in de Achterhoek.

Sinds 1904
Sinds 1904

Jan ten Have neemt later het bedrijf in Aalten over van zijn vader Hendrik.

1960

Henk Vaags gaat samenwerken met Jan ten Have

1971

Herman Groot Wesseldijk neemt het bedrijf over van Ten Have in Vorden en verhuist naar Laren. Ten Have in Vorden wordt molenbouw Groot Wesseldijk in Laren.

1974

Henk Vaags neemt het bedrijf in Aalten over van Jan ten Have. Ten Have in Aalten wordt Vaags Molenwerken in Aalten.

1981

Molenmakerij Groot Wesseldijk verhuist naar Lochem.

1994

De gebroeders Martijn, Gerben en Walter Vaags gaan samenwerken met hun vader Henk.

1999

Een belangrijke toeleverancier wordt overgenomen. Houtzagerij AGNETA in Ruurlo was altijd al een belangrijke houtleverancier van VAAGS en van Groot Wesseldijk en zo bleef hun kennis en vakmanschap voor de molenbouw behouden.

2001

Jos Geverink neemt Molenmakerij Groot Wesseldijk over van Herman Groot Wesseldijk.

2011

Vaags Molenwerken en Molenmakerij Groot Wesseldijk gaan weer samen verder.

2022

Nieuwbouw molenmakerij in Aalten. Volg dit avontuur hier.

Sinds 1904